Vložit akci/místo
Menu
Soutěže Blog Vložit akci/místo Domů

Bohužel, aktuálně není vypsaná žádná soutěž.

SOUTĚŽ o tričko od LITTLE ROCK STAR Soutěž byla ukončena

SOUTĚŽ o tričko od LITTLE ROCK STAR

Little Rock Star je česká značka, jejíž oblečení navrhuje život sám. Hlášky na modelech pro děti, táty i mámy vznikají z reálných situací, které zná každý rodič. Vzory PUNK IS BORN, DUDLÍK ROHLÍK ROCK´N´ROLL, MŮJ TÁTA JE SILNĚJŠÍ NEŽ TVŮJ TÁTA, JEDU NA DORAZ, MAMINKA, MILUJU ŠKOLU. KDYŽ JE ZAVŘENÁ nebo citace z her Járy Cimrmana si oblíbili všichni příbuzní, kteří mají smysl pro humor, dar bavit se a zároveň se nebojí své názory zveřejnit na tričku.

Značku Little Rock Star založily z čistě praktických důvodů kamarádky Lenka Attelová a Eleonora Přikrylová. Jak přicházely na svět děti, stále narážely na nedostatečnou nabídku vkusného dětského oblečení. Oblečení Little Rock Star vyrábějí zkušené české švadleny z pečlivě vybírané 100% bavlny. Originální kolekce jsou limitované, potisky zajišťují vybraní čeští tiskaři barvou atestovanou i pro nejmenší miminka. Little Rock Star spolupracuje při výrobě oblečení s chráněnými dílnami a obdržela ocenění ČESKÁ KVALITA – QZ, ZARUČENÁ KVALITA. Kromě internetového obchodu na www.littlerockstar.cz můžete navštívit také kamennou prodejnu na adrese: Francouzská 11, Praha 2.

Vy můžete nyní vyhrát úžasné tričko právě od LITTLE ROCK STAR dle vlastního výběru. Stačí odpovědět na naši otázku a mít 19.9.2019 štěstí. Právě tento den náhodně vybereme jednoho z vás, který tričko dle vlastního výběru získá.

Soutěž o poukázky do e-shopu www.montessorihracky.cz Soutěž byla ukončena

Soutěž o poukázky do e-shopu www.montessorihracky.cz

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s e-shopem Montessori hračky

Montessori metodika je založeno na myšlence, že děti jsou schopny vlastního rozvoje a že mohou dosáhnout svého nejvyššího potenciálu, pokud jsou podporovány v prostředí, které je v každé fázi jejich vývoje přesně šito na míru jejich potřebám.

Montessori nese jméno po italské lékařce Marii Montessori, která byla průkopníkem v přístupu ke vzdělávání založeném na pozorování dětí. Tento přístup je aktivně uplatňován již více než sto let.

Ve spolupráci s portálem Montessori hračky nyní můžete vyhrát poukázku na 1.000 Kč a nebo na 500 Kč na hračky dle vlastního výběru. Stačí, když do 17.12.2017 vyplníte tento dotazník.

URL dotazníku je: http://bit.ly/2jpUyag.

Vyhrajte s e-shopem Mamiee Soutěž byla ukončena

Vyhrajte s e-shopem Mamiee

Dnešní soutěž jsme pro váspřipravili s e-shopem Mamiee, kterýje určen všem zvídavým dětem. A protože hračky od Mamiee vynikají svým nápadema originalitou, podporují vývoj dětí a jsou ověřeny dětmi samotnými o to vícnás těší, že zakladatelka a majitelka e-shopu, Markéta Laube, souhlasilas další soutěží.

Tentokrát hrajeme o kreativnísadu značky eeBoo „Hra – Všeo tváři“. Výtvarník a muž majitelky a kreativní ředitelky značky eeBooSaxton Freymann vytvořil pro děti od tří let jednoduchou skládanku (tak trochuentradiční puzzle), kterou nazval Vše o tváři. Vypadá to, že vysypal kapsy avyfotografoval všechno, co v nich našel. Obyčejné věci, které ho zaujaly připrocházkách na pobřeží nebo ulicemi New Yorku, naaranžoval tak, abyreprezentovaly jednu ze čtyř částí obličeje – oči, nos ústa nebo vlasy. Dětimohou z kartonových dílků skládat téměř nekonečné množství tváří s různýmivýrazy, přičemž se prostřednictvím výrazu obličeje učí rozpoznávat a vyjadřovatpocity. K dispozici mají 160 objektů, které mohou mezi sebou různě kombinovat.

S čím „Hra - Vše o tváři“ pomůže?

-         S vnímáním a rozpoznáním emocí

-         S rozvojem jemné motoriky

-         S trénováním trpělivosti a soustředění

-         S rozvoje kreativity

Tato hračka je držitelemOppenheim Platinum Award a Special Needs Adaptable Product (SNAP) Award.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

A pokud vás e-shop Mamiee zaujal a chcete se o značce Mamieedozvědět více, pak rozhovor s majitelkou a zakladatelkou e-shopu MarkétouLaube najdete na na našem blogu.

Vyhrajte zajímavé hračky pro školáky Soutěž byla ukončena

Vyhrajte zajímavé hračky pro školáky

Škola je tu cobydup a tak jsme pro vás spolu s e-shopem pro zvídavé děti Mamiee.cz připravili soutěž o balíček zajímavých hraček, které se školákům určitě budou hodit.

První z nich je desková hra, která děti hravě naučí jednoduchou matematiku a jmenuje se LOTO - JEDNODUCHÁ MATEMATIKA. A s čím hra Loto - jednoduchá matematika pomáhá? Rozšiřuje vizuální paměť a rozvíjí jemnou motoriku, pomáhá zvládnout jednoduché počty a početní operace, děti si procvičí logické myšlení. Hra samotná je určena pro děti od 5 let věku.

A protože každý správný předškolák a malý školák se určitě těší na to, až si přečte svoji první knížku, pak tu na procvičení abecedy máme další z výher a to MAGNETICKÁ PÍSMENA - VELKÁ

Celá sada výher je doplněna malým sešitkem velikosti A5, kam si děti mohou zapisovat třeba své pokroky v počítání či čtení.

A co musíte udělat proto, abyste toto vše od e-shopu MAMIEE získali? Stačí, když naši soutěž nasdílíte na svém Facebooku a odpovíte správně na soutěžní otázku. A to vše do 4.9.2017 včetně. Následující den vybereme jednoho či jednu z vás, které užitečné výhry od MAMIEE zašleme.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

________________________________________________________________________

Sadu výher z e-shopu www.mamiee.cz vyhrává Lucie Dráplíková! Gratulujeme

Vyhrajte vstupenky na VyšeHrátky Soutěž byla ukončena

Vyhrajte vstupenky na VyšeHrátky

Rádi si hrajete s dětmi? My rozhodně ano a tak ani letos nesmíme chybět na pravidelné zářijové akci na pražském Vyšehradě, VyšeHrátky. Ta se koná od 4. do 10. září 2017 a jako správný partner této akce vám i letos nabízíme soutěž o dvě vstupenky na dětskou pohádku. Ta letošní nese název Divočiny a pro děti ji připravilo Divadlo Odivo. Pohádka je určena pro děti od 3 let věku. Pohádkový příběh vypráví o obyčejném Maxovi s neobyčejnou fantazií. Vypráví i o jeho kočce. A o divočinách. A o množství jiných věcí, které se vejdou do jednoho červeného vozíku. Pohádka je doprovázena živou hudbou.

Pohádka se koná ve Starém Purkrabství na pražském Vyšehradě.

A co musíte udělat, abyste vstupenky získali?

1) Staňte se fanouškem akce VyšeHrátky. Facebook stránky zde.

2) Správně zodpovězte naši otázku.

Hrát můžete do neděle 3.9.2017 včetně. V pondělí 4.9.2017 vybereme jednoho z vás, který získá dvě vstupenky na pohádku Divočiny.

______________________________________________________________

Vstupenky na pohádku Divočiny získala Dana Pivoňková. Gratulujeme!

Vyhrajte rodinné vstupné do parku Mirákulum Soutěž byla ukončena

Vyhrajte rodinné vstupné do parku Mirákulum

Pro všechny, kdo hledají místo, kde mohou s dětmi strávit celý den a slovo „mamí, mne to nebaví“ neuslyší ani jednou, tu máme soutěž o 2 x rodinné vstupné do parku Mirákulum.

Park Mirákulum je výjimečné místo. Nápaditost a rozloha tohoto parku je v našich poměrech skutečně nevídaná. Majitel a tvůrce parku Jiří Antoš skutečně vybudoval v prostorech bývalého vojenského areálu něco fantastického a patrné je i to, že se park bude dále rozvíjet.

Za nás můžeme park doporučit jako jednodenní výlet pro rodiny s dětmi. Děti se mohou naučit novým věcem a zároveň se pořádně vyřádit. Park je již natolik znám, že zde opravdu nebudete sami. Připravte si trpělivost a nervy na fronty na všechno. Ale stojí to za to.

A jak vstupenky vyhrát?

 1. Staňte se fanoušky Facebookové stránky Hraj si s námi.
 2. Pozvěte dvě ze svých kamarádek / kamarádků k označení naší Facebookové stránky Jdem ven, jako "líbí se".
 3. Odpovězte na soutěžní otázku.

Hrát můžete do 1.9.2017 včetně. Následující den vybereme dva z vás, kterým zašleme rodinné vstupné (4 vstupenky) do parku Mirákulum.

Vyhrajte rodinnou vstupenku do brněnského VIDA! parku Soutěž byla ukončena

Vyhrajte rodinnou vstupenku do brněnského VIDA! parku

Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA!

A protože my máme objevování s dětmi moc rádi, věříme, že i tato soutěž se vám bude líbit. Hrajeme o 4 ks rodinného vstupného (pro 4 osoby) právě do brněnského VIDA! parku. 

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

A co musíte pro získání rodinné vstupenky podniknout? Stačí, když správně zodpovíte naši soutěžní otázku a zároveň pozvete jednoho ze svých kamarádů k označení naší Facebook stránky jako "líbí se".


VÝHERCEM RODINNÉ VSTUPENKY DO VĚDECKÉHO PARKU VIDA! SE STÁVÁ ROMANA NEUMANNOVÁ. GRATULUJEME!

Vyhrajte s e-shopem Agátin svět a zančkou 4bambiny deskové hry pro děti Soutěž byla ukončena

Vyhrajte s e-shopem Agátin svět a zančkou 4bambiny deskové hry pro děti

Dnešní soutěž jsme pro Vás připravili ve spolupráce s e-shopem Agátin svět a značkou 4bambini. Vyhrát můžete 1x dětskou hru Nešťourej se v nose a 1x hru Dávej bacha či 1x hru Honem zpátky do ohrádky.

Hra Nešťourej se v nose je prvním průvodcem po pravidlech etikety. Hra Dávej Bacha zase připravuje na účinné zvládnutí různých nástrah, které přináší život a názorně ukazuje, jak si s nimi poradit. Obě dvě jsme pro vás připravili v novém provedení. Tato nová generace her zachovává základní otázky slušného chování i bezpečnosti pro děti, ale navíc je obohacuje i o témata z oblasti mobilních technologií a internetu – jsou dnes již nedílnou součástí dětského světa.

Hra Honem zpátky do ohrádky vtáhne mladší i starší sourozence do společného programu. Nejmenší děti se naučí soustředit se na hru, respektovat pravidla hry i přijímat výhry a prohry.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

Všem zúčastněným, kteří nám zanechají svůj e-mailový kontakt, pošleme malý dárek.

Odpovídat na otázku můžete do 8. července 2017 včetně. Následně poté vybereme 3 z vás, kterým pošleme vybranou dětskou hru značky 4bambini.


VÍTĚZEM DESKOVÝCH HER SE STÁVAJÍ: ROMAN KRUŠBAUER, TATIANA NOVÁ A HELENA PÁRALOVÁ. GRATULUJEME!

Vyhrajte dárkové balíčky od DINOPARKU Soutěž byla ukončena

Vyhrajte dárkové balíčky od DINOPARKU

Pokud vaše děti milují dinosaury stejně jako ty naše, pak vás určitě zaujme naše dnešní soutěž o dárkové balíčky přímo z DinoParku. Najdete v nich také rodinné vstupenky a tak se výherci budou moci těšit i na dinosaury samotné. Soutěž probíhá od 13.6. do 25.6. včetně.

To, že DinoPark není jen jeden, asi víte. U nás jej můžete navštívit v Praze, Plzni, Vyškově, Liberci a Ostravě. Těšit se ale na prohlídku mohou i děti v Bratislavě či Košicích. A pokud vyrazíte letos do Španělska – pak najdete DinoPark i tam.

A pokud nebude návštěva DinoPrku vaší poslední, pak se rozhodně nezapomeňte zaregistrovat do DinoKlubu. Čeká na vás spousta výhod – za zmínku například stojí přednostní vstup na vybrané akce, soutěže o zajímavé ceny, slevy a nebo pěkná vyprávění pro vaše děti o dinosaurech. Registrovat se můžete také e-mailem a to zde.

Soutěž s e-shopem Mamiee ke Dni dětí Soutěž byla ukončena

Soutěž s e-shopem Mamiee ke Dni dětí

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s e-shopem pro zvídavé děti, který se jmenuje Mamiee. Nám se tento obchůdek moc líbí už jen proto, že:

- vyrábí didaktické, dřevěné, magnetické pomůcky a hračky pro rozvoj soustředění, logického myšlení a také pro usnadnění denní rutiny

- hledá po celém světě kvalitní a zajímavé hračky

- podporuje u dětí hramotnost, hru, kreativitu, vyprávění příběhů, samostatnost

- věnuje pozornost dětem předškolního věku i mladšího školního věku

- pomáhá a spolupracuje s Montessori kroužky

A pokud byste chtěli vidět věci od Mamiee přímo tzv. „v akci“, pak můžete tento víkend, tj.27. a 28.6. na Dyzajn Marketu na Václavském náměstí. My se rozhodně přijdeme také podívat.

No a o co můžete soutěžit? O 3D sluneční soustavu pro malé objevovatele vesmíru,o ohebnou magnetickou tabuli s piktogramy denních činností a o hezkou anglickou knížku s názvem „Whole Word“A co pro výhru musíte udělat? Stačí, když se stanete fanouškem Facebook profilu e-shopu Mamiee (pokud jím ještě nejste) a odpovíte na naši jednoduchou otázku.

Vyhrajte knížku z Nakladatelství HOST Soutěž byla ukončena

Vyhrajte knížku z Nakladatelství HOST

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s Nakladatelstvím HOST Brno a hrajeme o 3 x knížku pro děti s názvem "Pták Veverčák na útěku". Knížka zaujme nejen malé čtenáře, ale i nás dospělé.

Zkušený vypravěč komiksových příběhů James Burks totiž rozehrává hotový akční film, který vás okamžitě vtáhne do děje. Zářivé barvy, napínavý příběh, vtipné dialogy a komiksové bubliny. Jestli tohle nepřivede vaše děti ke čtení, tak už nic!.

Soutěž trvá do 18.3.2017 včetně. Následující den vybereme ze správných odpovědí tři z vás, které budeme kontaktovat osobně a knihy jim zašle přímo Nakladatelství HOST Brno.

Vyhrajte omyvatelné kapsičky na jídlo Petite&Mars Papoo. Soutěž byla ukončena

Vyhrajte omyvatelné kapsičky na jídlo Petite&Mars Papoo.

Tato soutěž je hlavně pro maminky malých dětí. Napište nám do komentáře svůj oblíbený recept na jídlo, které byste svému miminku připravili do kapsičky Papoo a štěstí se může usmát právě na vás. O kapsičky Papoo soutěžíme do 10. února včetně a 5 vašich chutných receptů odměníme právě omyvatelnými kapsičkami Papoo.
Vyhrajte razítka AladinE pro krásné Vánoce! Soutěž byla ukončena

Vyhrajte razítka AladinE pro krásné Vánoce!

Pojďte s námi sdílet radost z tvoření, vlastní realizace a vlastních výtvorů! Pojďte vymýšlet, kombinovat, zkoušet, vyrábět! 

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů i pomocí kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení nebo doplňky do interiéru. Více na www.aladine.cz.

Výherci soutěže získají sadu originálních razítek StampoScrap ,Konstelace ,která obsahuje různé motivy, které můžete seskládat k sobě, tiskat odlišnými barvami jedno přes druhé a využít je na různorodé ladění vašich projektů. Razítka hvězdiček a vloček se dají spolu krásně kombinovat - moderní zpracování do hvězdných konstelací oživují tradiční téma Vánoc a tiché noci. Součástí balení je 31 ks razítek na pěnové hmotě a černý inkoustový polštářek.

Nápovědu naleznete na stránkách www.aladine.cz.

Vyhrajte vstupenku na veletrh Dětská planeta Soutěž byla ukončena

Vyhrajte vstupenku na veletrh Dětská planeta

VELETRH HRAČEK, HER A DĚTSKÝCH POTŘEB. Ten letošní proběhne v termínu od 4. do 6. 11. 2016 opět pod názvem DĚTSKÁ PLANETA. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.

A my pro vás máme lístky o 5 vstupenek na tento veletrh hraček, her a dětských potřeb.

Doprovodný program pro děti zajistil projekt Pigy - děti se tak potkají s maskotem projektu, prasátkem Pigy a těšit se mohou na spoustu zábavy.

Nápovědu na soutěžní otázku můžete najít přímo na webu www.pigy.cz. Den po skončení soutěže vyhlásíme vítěze, kterému zašleme volnou vstupenku.

Divadelní bojovka "Po stopách Karla IV." Soutěž byla ukončena

Divadelní bojovka "Po stopách Karla IV."

Odpoutejte se od školních povinností a přijďte si užít spoustu královské zábavy na festival VyšeHrátky

Čeká zde na vás mnoho divadelních představení, tvořivé dílny a hlavně divadelní bojovka s námětem Karla IV. Děti se prostřednictvím úkolů na interaktivních stanovištích dozví něco o tomto významném panovníkovi, o době, ve které žil a proč je pro nás tolik důležitý.

Soutěžíme o 2 rodinné vstupné na Divadelní bojovku "Po stopách Karla IV."  konanou v sobotu 10.9.2016 od 14 hodin. Ze správných odpovědí vybereme dva z vás, kteří si budou moci své vstupné vyzvednout v sobotu přímo na Vyšehradě.

Vyhrajte dětskou zahradnickou sadu od e-shopu Medvídkové hračky Soutěž byla ukončena

Vyhrajte dětskou zahradnickou sadu od e-shopu Medvídkové hračky

Znáte e-shop Medvídkové hračky? Že ne? Tak to musíme hned napravit a seznámit vás s ním. Hned na první dobrou nás zaujal svým sortimentním množstvím. Vybírat totiž můžete hračky jak pro úplně malé děti, tak i pro ty starší. E-shop má svoji pobočku nejen u nás, v Čechách, ale najdete ho také na Slovensku, více zde.

My jsme ve spolupráci s ním připravili soutěž o dětskou zahradnickou sadu "De Jardine 2v1". A pozor! Následně pro vás také připravujeme soutěž o testování odrážedla smartTrike jeep, které je určeno dětem od 2 let. Ale o tom vás budeme také včas informovat.

A Medvídkové hračky můžete najít také na Facebooku. Pokud se stanete jejich fanoušky, neunikne vám žádná žhavá novinka či sleva!

Soutěž o zahradnickou sadu trvá do 25.9.2016 včetně. Následně poté vybereme jednoho z vás, který správně odpověděl na naši soutěžní otázku a tomu odešleme zaslouženou výhru.

Vyhrajte audioknížku pro děti "Příběhy zvířátek" Soutěž byla ukončena

Vyhrajte audioknížku pro děti "Příběhy zvířátek"

Audiotéka je služba umožňující poslech audioknih kdykoliv a kdekoliv. Audioknihy máte stále při sobě v mobilní aplikaci Audiotéka pro mobilní telefony a tablety (iOS, Android, Windows) nebo stahujte nahrávky v MP3 formátu z www.audioteka.cz. Vybírejte z 3000 titulů mluveného slova všech literárních žánrů. V Audiotéce najdete aktuální knižní bestsellery z beletrie pro dospělé, pohádky pro děti, odborné publikace pro sebevzdělávání i audio verze oblíbených časopisů, vše načtené populárními českými herci. Všechny zakoupené audioknihy Vám trvale a bezpečně ukládáme do virtuální online Poličky, díky které máte audioknihy vždy po ruce, ať jste kdekoliv a používáte jakékoliv zařízení. Čtěte ušima s Audiotékou!

Aktuálně u nás můžete vyhrát knížku "Příběhy zvířátek". Tato audiokniha obsahuje vybrané pohádky o zvířátkách. Autoři Rudyard Kipling, James Baldwin, Dhan Gopal Mukerji. Interpret Jiří Lábus. Režie, hudba a zvuk Miloš Vrána.


Příběhy z říše zvířat, které jsou tím nejlepším z pokladnice klasických pohádek od autorů Rudyarda Kiplinga, Jamese Baldwina a D.G. Mukerjiho. Příběhy zvířátek vycházejí z bájí a zázraků přírody, a popisují kouzlo přátelství a neuvěřitelných příběhů. Chcete vědět, proč má leopard skvrny, nebo jak spolu souvisí kůň a olivový strom? 

O audioknížku u nás můžete soutěžit do 20.9.2016 včetně. Druhý den vybereme jednoho z Vás, který získá audioknížku Příběhy zvířátek od Audiotéky.

Vyhrajte vstupenky do DinoParku a nebo dárkové tašky plné překvapení! Soutěž byla ukončena

Vyhrajte vstupenky do DinoParku a nebo dárkové tašky plné překvapení!

Už jste byli letos v DinoParku? My ještě ne a chystáme se to v nejbližších dnech napravit. A pokud jste na tom stejně jako my, pak máte na výběr z pěti DinoParkových poboček v České republice (Plzeň, Praha, Liberec, Vyškov a Ostrava) a dvou na Slovensku (Bratislava Košice). Novou pobočku otevřel DinoPark také ve Španělsku. 

Léto je ideální čas k cestování a k návštěvám nových i důvěrně známých míst. Jedním z takovýchto oblíbených turistických cílů jsou i DinoParky v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově, Ostravě, Bratislavě a Košicích. V každém z DinoParků na vás čeká množství nových modelů, scén, dekorací a také hlavně dětských atrakcí, které pro sezónu 2016 výrazně navýšili dosavadní počty. Na cestě do druhohor opět potkáte desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65mil let. Navštivte DinoPark Ostrava, kde si například můžete prohlédnout 9m vysokou aktivní druhohorní sopku se simulovaným výbuchem, nebo se zde projeďte DinoExpresem, který Vás zaveze do míst, kam byste se pěšky báli. V celoročně otevřeném DinoParku Liberec zažijte opravdovou druhohorní bouři včetně skutečného deště, nebo se vydejte do DinoParku Praha umístěného na střeše Nákupní galerie Harfa, kde můžete druhohorní velikány pozorovat spolu s úchvatným výhledem na Prahu. A to není vše, v těchto i dalších DinoParcích v Plzni, Vyškově, Bratislavě a Košicích na vás čeká 3D Kino v ceně vstupenky s unikátním panoramatickým filmem. Pro letošní sezónu se můžete těšit na absolutně nejúspěšnější film z produkce DinoParku – Příběh mláděte. Ve všech DinoParcích najdete i Dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, DinoGril s občerstvením, nebo také obchod se suvenýry DinoShop.

DinoPark je prostě skvělý tip na výlet pro celou rodinu. www.dinopark.cz

A pokud jste dočetli až sem, pak máte právo soutěžit :). Své odpovědi posílejte do 26.8.2016 včetně. Následující den vybereme 10 z vás, kteří získají dárkové tašky s překvapením, 20 z vás pak získá dárkové tašky a 1 x soutěžíme o rodinné vstupné. Nápovědu hledejte na www.dinopark.cz.

Získejte lístky na festival Pigyáda: Léto lásky Soutěž byla ukončena

Získejte lístky na festival Pigyáda: Léto lásky

Zapojte se do projektu měření poslechovosti Vaší oblíbené stanice a získejte volné lístky na sobotu na festival Léto lásky, který se koná již tento víkend v areálu Šikland.


Měli byste zájem spolupracovat s námi na projektu měření poslechovosti pomocí inovativní technologie adMeter instalované do mobilních telefonů? Pak hledáme právě Vás! Každý, kdo se do tohoto projektu zapojí, získá 2 ks vstupenek v hodnotě 1.400 Kč na sobotu 13.8.2016.

Aktuálně je spuštěn nový projekt audiometrového měření poslechovosti našich rozhlasových stanic Evropy 2 a Frekvence 1 za účelem zatraktivnění vysílání a jejich programové skladby.


Jak bude řešena ochrana vašeho soukromí? 
V žádném případě se nemusíte obávat o ztrátu soukromí používáním aplikace. Data se ukládají v komprimované a zakódované podobě tak, aby pomocí audiometru nebylo možné rozklíčovat a sledovat nic jiného než poslech rádia nebo televize.

Co musíte splňovat? 
Pokud vlastníte telefon s operačním systémem Android a s aktivovaným datovým tarifem nebo přístupem k internetu přes Wi-Fi, pak si jednoduchým způsobem nainstalujete aplikaci adMeter do vašeho mobilního telefonu. Aplikace nebude mít vliv na funkčnost Vašeho mobilního telefonu. Jediné, co může nastat, je častější vybíjení baterky. Následně s námi měřte po dobu alespoň 6 měsíců.

Budete se chovat naprosto přirozeně - tedy tak, jak jste se chovali před tím, než jste se stali účastníkem tohoto projektu. Cílem projektu je poskytovat reálný obraz poslechovosti rádia. V žádném případě tedy neměňte své zvyky a poslouchejte rádio jako obvykle. Aplikace neumožňuje zaznamenávat poslech, pokud posloucháte rádio v mobilním telefonu. Nelze v rámci jednoho přístroje poslouchat rozhlas a měřit poslech. Telefon byste měli nosit stále při sobě – tedy vždy kromě případů, kdy to není možné (např. sprchování, sport aj.).


Kdy se začíná? 
Měření bylo již spuštěno. Neváhejte, a přidejte se!

Máte zájem se zúčastnit? Klikněte na "Pokračovat na první otázku", vyplňte přiložený dotazník, nainstalujte si aplikaci a lístky vám zašleme!


Vyhrajte skvělé dárky od AladinE! Soutěž byla ukončena

Vyhrajte skvělé dárky od AladinE!

Pojďte s námi sdílet radost z tvoření, vlastní realizace a vlastních výtvorů! Pojďte vymýšlet, kombinovat, zkoušet, vyrábět!   

2 výherci soutěže získají sadu originálních razítek AladinE Stampo T-Shirt, která je určená speciálně na potisk textilu. Sada obsahuje univerzální gumová razítka (15 ks) na pěnové hmotě s hlubokou texturou. Součástí balení je i polštářek s černou textilní barvou a 5 kusů textilních fix. Ale razítka můžete použít i na papír, nebo do modelovacích hmot, fantazii se meze nekladou! A další dva výherci získají sadu originálních okenních puzzlí AladinE. Sada obsahuje 48 dílků puzzlí. Jednotlivé dílky skvěle drží na oknech, zrcadlech, na obkladech, dlažbě, i na jakémkoliv lakovaném povrchu. Materiál je průhledný, obrázky vypadají jako úžasné vitrážové dekorace.

Nápovědu naleznete na stránkách www.aladine.cz. Soutěž trvá do 5.9.2016 včetně.

Vyhrajte sadu povlečení Goodnight od Petite&Mars Soutěž byla ukončena

Vyhrajte sadu povlečení Goodnight od Petite&Mars

Máte doma malé či menší dítko a stále bojujete s jeho večerním usínáním? Možná pro vás máme řešení. Je jím nové povlečení od československé firmy Petite&Mars.Kolekci domácího textilu Goodnights originálními motivy ocení nejen děti, uvidíte. A pokud se vám zalíbilo stejně jako nám, pak s námi můžete o jedno holčičí a jedno klučicí povlečení v sadě s chráničem (mantinelem) postýlky vyhrát. 

A co pro to musíte udělat? Odpovědět na soutěžní otázku do 30.9.2016 včetně. Nápovědu hledejte zdeNásledně poté vybereme ze správných odpovědí dva z vás, kteří získají originální dětské povlečení s chráničem od Petite&Mars.

Vyhrajte originální ponožky od Malé Poplety Soutěž byla ukončena

Vyhrajte originální ponožky od Malé Poplety

Dnes soutěžíme o originální české zboží české firmy Malá Popleta.

Proč je Malá Popleta tolik jiná? Nabízí ponožky, které nekoupíte v páru, ale ve trojici. Základní myšlenkou je totiž hravá elegance, kdy každá z ponožek je v podobném duchu, ale přece jiná. A tak můžete každý den být vy nebo vaše děti netradiční. U Malé Poplety najdete nejen krásné ponožky, ale také popletené punčocháče, podkolenky a legíny. Jaké kombinace jsou k mání najdete na e-shopu www.malapopleta.cz. Jak si užíváme ponožek my v Jdemven si můžete přečíst zde.


A na co se můžete těšit vy? Na konci soutěže náhodně vylosujeme 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, a ti vyhrají krásné ceny, které nám do soutěže Malá Popleta věnovala:

1. místo: ponožky + punčochy dle vlastního výběru 

2. místo: podkolenky + ponožky dle vlastního výběru

3. místo: 2x ponožky dle vlastního výběru

Vyhrajte slevu na letní příměstský tábor SportJoy Soutěž byla ukončena

Vyhrajte slevu na letní příměstský tábor SportJoy

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s organizátorkou letních příměstských sportovních táborů SportJoy Adélou Jaucovou. Rozhovor o tom, jak SportJoy vznikal a co vše rodičům a dětem nabízí, najdete zde

A jaké, že kempy vám SportJoy na léto nabízí? Tak o tom se můžete dočíst přímo na webových stránkách SportJoy.

A co dnes vlastně můžete vyhrát? Slevu ve výši 50% na jeden vybraný termín letního příměstského tábora. Po skončení soutěže (7.5.2016) vybereme ze správných odpovědí jednoho z vás, který získá 50% slevu na vybraný letní sportovní příměstský tábor v Praze.

Vyhrajte rodinný vstup na dobrodružnou hru v ulicích Prahy Soutěž byla ukončena

Vyhrajte rodinný vstup na dobrodružnou hru v ulicích Prahy

Baví vás doma hrát hry? Je jedno jaké - deskové, na počítači či v přírodě? Pokud ano, tak je tato soutěž určena právě vám. A pokud ne, ale i přesto si chcete s dětmi užít zábavu a ještě se něco málo dozvědět, pak je tato soutěž i pro vás.

Vyhrát můžete rodinný vstup na strategickou hru s názvem Lov na Starém městě, kterou pro vás připravil projekt NeoHráno a která se koná 29.5.2016.  A co vás vlastně v rámci hry čeká? Vyzkoušeli jsme pro vás a dočíst se to můžete zde.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde. Po skončení soutěže (24.4.2016) vybereme jednoho z vás, který odpoví správně na soutěžní otázku.

Vyhrajte dárkový poukaz na nákup dětské obuvi v hodnotě 1.000 Kč Soutěž byla ukončena

Vyhrajte dárkový poukaz na nákup dětské obuvi v hodnotě 1.000 Kč

Také vám děti vyrostly z botek a botiček z loňského roku? Pokud ano, tak určitě uvítáte naši soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč na nákup dětské obuvi  v prodejně Sluníčko v Praze 5. A poukazy rozdáváme hned dva - tj. dva či dvě z vás mají šanci na jeho získání. Stačí jen správně odpovědět na naši soutěžní otázku a stát se zároveň fanouškem Facebookové stránky obchodu Sluníčko.

Nápovědu hledejte zde a nebo přímo na Facebook stránce obchodu.

A pokud byste se chtěli o Dětském obchodě Sluníčko dozvědět více, pak Vám přinášíme odkaz na rozhovor s majitelkou obchodu paní Martinou Šafkovou na našem blogu.

Vyhrajte antistresové omalovánky od nakladatelství Grada Soutěž byla ukončena

Vyhrajte antistresové omalovánky od nakladatelství Grada

Vyhrajte antistresové omalovánky od nakladatelství Grada. Jedná se o knížky "Pod hladinou moře", "Tropický ráj" a "Ztracený oceán".

A zda vám budou omalovánky vyhovovat? Vyzkoušejte si vybarvit tohoto motýlka zde a sami uvidíte. A pokud vás to nadchlo či chcete v omalovávání pokračovat, pošlete nám svůj výtvor. 

Vybarvěte motýlka jehož odkaz je uveden v textu a nahrajte ho do soutěžního formuláře (nejlépe v pdf formátu). Název souboru pojmenujte svým jménem. Spolu s tím odpovězte na soutěžní otázku a to do 28.2.2016. Následující den vybereme tři z vás, kteří od nás získají vybranou knížku s antistresovými omalovánkami.

Vyhrajte lístky na Kašpárka v rohlíku nebo Paniku v městečku Soutěž byla ukončena

Vyhrajte lístky na Kašpárka v rohlíku nebo Paniku v městečku

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s pořadateli festivalu Malé oči, který se koná od 8. do 14. února 2016 v letenském kině Bio Oko. Pracovní dny budou patřit školám a školkám, víkend se pak otevře všem rodičům s dětmi. Těšit se můžete na vcelku nadupaný program včetně vystoupení legendárního Kašpárka v rohlíku a nebo epizody seriálu Panika v městečku s živým dabingem. Patronkou festivalu je Simona Babčáková.

Pro děti bude připraven také bohatý doprovodný program v prostorách kina, které se o druhém únorovém víkendu promění v záludnou překážkovou dráhu plnou úkolů a aktivit. V rámci festivalového motta „Buď připraven…!“ přichystal celý program Junák – český skaut, který bude na osmi stanovištích testovat dovednosti, jako jsou zručnost, rychlost, přesnost nebo statečnost. Děti se budou učit morseovku, uzlovat nebo krmit bobra. Speciální program pro malé skauty chystá také žižkovský filmový ateliér Aeroškola.


My tu pro vás máme soutěž o 4 lístky na zmiňovaného Kašpárka (13. 2.) a Paniku v městečku (14. 2.). A jak lístky vyhrát? Stačí nám jen správně do 7. 2. 2016 zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí, že vás vybereme. 

Vyhrajte pernamentku do dětské herny Králík v rádiu Soutěž byla ukončena

Vyhrajte pernamentku do dětské herny Králík v rádiu

Nebaví vás klasické dětské herny? Pak zkuste naši soutěž o pernamentky do dětské herny Králík v rádiu. Hrajeme o 3 pernamentky na 10 vstupů a 5 pernamentek na 5 vstupů.

Dětská herna má v Králíkovi svá specifika:

 • je zde trvale přítomna chůva, takže pokud chcete sedět v kavárně, dítě si může hrát v herně pod dozorem chůvy
 • v herně se smí jít a pít – tuto možnost vítá spouta rodičů. Sedí v herně u stolečků s kávou či jiným nápojem, dají si tu i oběd, děti si občas přijdou pro sousto, ale přitom si hrají sami (nebo s chůvou) a rodiče mají čas pro sebe.
 • v průběhu dne se můžete do herny s dítětem kdykoliv vrátit v rámci zaplaceného poplatku
 • pro pravidelné návštěvníky máme permanentky
 • mimo hernu funguje restaurační část jako zcela normální restaurace
 • herna nabízí pro děti program – zpívánky, výtvarku, říkanky – program zajišťují chůvy dle rozpisu, aktivity jsou zahrnuty v ceně vstupného
 • celý dětský koutek/herna nabízí spíše aktivity na rozvoj motoriky, zručnosti a slovní zásoby
 • atrakce jako skluzavky, prolézačky apod. u nás nenajdete – blízko nás je na Praze 10 park Grébovka, kde se děti mohou vyřádit na čerstvém vzduchu
 • pak se stavte u nás pro něco dobrého k jídlu

Krom jiného je Králík v rádiu také vhodným místem pro pořádání dětských narozeninových oslav. A k tomu se pojí i dnešní soutěžní otázka. Nápovědu pak hledejte zde.

Své odpovědi nám posílejte do 14.2.2016 včetně. Následující den vybereme osm z vás, kteří získají dané pernamentky. Ty bude možné vyzvednout přímo na baru restaurace Králík v rádiu.

Vyhrajte lístky na Nejlokomotivnější lokomotivu Soutěž byla ukončena

Vyhrajte lístky na Nejlokomotivnější lokomotivu

Kdo by z dětí neměl rád mašinky, co říkáte? A dnešní soutěž je právě pro všechny dětské, ale i dospělácké fandy mašinek. Hrajeme o lístky na interaktivní představení Nejlokomotivější lokomotiva od Prodivadla. Divadelní inscenace vznikla na motivy klasické dětské knížky Pohádky o mašinkách od Karla Neumana a děti se mohou těšit na propracované dřevěné loutky, skutečné mašinky, nádražáka a další vychytávky.

Pohádka má dva díly. O tom druhém si můžete přečíst také na našem blogu.

A co můžete v dnešní soutěži vyhrát? Je to rodinná vstupenka (1 dospělý + 2 děti) na představení, které se hraje v období 4. - 8.3.2016.

Vyhrajte skvělou zbraň proti nudě: Stealth Ambush od BOOMco. Soutěž byla ukončena

Vyhrajte skvělou zbraň proti nudě: Stealth Ambush od BOOMco.

Dnešní soutěž vám přináší společnost BOOMco a na své si jistě přijdou všichni tatínci a kluci.  Akční a sportovní novinka mezi hračkami si okamžitě získá všechny kluky, kteří se nebojí otestovat své střelecké schopnosti.

Přestřelky s blasterem Stealth Ambush budou patřit mezi legendární,tahle zbraň totiž dokáže soupeře pořádně překvapit. Blaster má dvě hlavně,z nichž je jedna skrytá, a to ti zaručí, že budeš o střelu vpřed před ostatními a můžeš tak využít momentu překvapení.  Balení obsahuje 17 šipek. Šipky mají dolet šipek úctyhodných 21 metrů!  Jako ochrana před deštěm soupeřových střel vám poslouží obranný terč. Hra bude ještě zábavnější se super doplňky, jakými jsou například stylové brýle.

Hračka je vhodná pro děti od 6 let.

A pokud chcete tuhle úžasnou hračku vyhrát, stačí se zapojit do naší soutěž. 

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 30.11.2015.Následující den vybereme tři z vás, kteří tuto zbraň proti nudě získají.

Vyhrajte Hot Wheels motorizovanou mega garáž Soutěž byla ukončena

Vyhrajte Hot Wheels motorizovanou mega garáž

Dnešní soutěž ocení určitě rodiče všech kluků. Přináší vám ji společnost Mattel a vyhrát v ní můžete úžasnou klukovskou garáž.V Motorizované Mega Garáži si můžete postavit městečko Hot Wheels podle svých představ!

Autodráha nabízí sedm nových přípojných míst – můžete si tak postavit Hot Wheels městečko v jakémkoliv směru a umýt své Hot Wheels auto v myčce, natankovat benzin, nebo se zastavit na odpočívadle. Balení obsahuje jedno autíčko Hot Wheels, ale je jen na vás, kolik aut ve své garáži necháte jezdit.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte zde.

Své odpovědi nám posílejte do 28.11.2015 včetně. Následující den vybereme z došlých odpovědí jednoho z vás, který získá motorizovanou mega garáž od Mattelu.

Vyhrajte lístky do kina na celovečerní film o Snoopym a jeho přátelích! Soutěž byla ukončena

Vyhrajte lístky do kina na celovečerní film o Snoopym a jeho přátelích!

Kdo by neznal Snoopyho, nejznámějšího bígla na světě? 5. listopadu přichází do českých film nový celovečerní animovaný film pro celou rodinu SNOOPYA CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu, který si nemůžete nechat ujít!

Až do 20. listopadu můžete hrát otři vstupenky do kina na nejnovější dobrodružství Snoopyho a jeho party v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s hlavním partnerem filmu, životní pojišťovnou MetLife.

Nápovědu najdete na stránkách sponzora soutěže.

Vyhrajte deskovky od MINDOKU Soutěž byla ukončena

Vyhrajte deskovky od MINDOKU

Deskové hry do dnešní soutěže nám poskytla společnost MINDOK. Na své si při nich přijdou hlavně děti. My, rodiče, se pak vrátíme o několik let zpátky, do svého dětství.

První z her se jmenuje Duch.Jedná se o bleskurychlou postřehovou hru pro 2- 8 hráčů. Myš! Kniha! Křeslo! Láhev! Duch! Ve hře je 5 různých dřevěnýchpředmětů - bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a šedá myš. Nakartách jsou obrázky těchto předmětů, ovšem ne vždy ve správných barvách. Hra obsahuje 2 varianty - jednodušší a náročnější. Příklad: Na kartě je modrý ducha červená myš. Ve hře žádný modrý duch, ani červená myš nejsou. Cílem je tedy vzít (zelenou) láhev, protože na kartě není zobrazena ani láhev, ani zelená barva.

Druhá z her je klasikou a určitě se bude líbit těm rodičům, co znají Carcassonne. Jedná se o hru Děti z Carcassonne. Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den bavítím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolíhradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním. Celosvětově proslavenou hru Carcassonne si nyní mohou zahrát děti již od čtyř let. Zábavu utéto hry si mohou společně užít děti i dospělí. Ve hře není žádné bodování, zvítězí ten hráč, kterému se jako prvnímu podaří umístit všechny své děti dokrásné krajiny v okolí hradu.

Vyhrajte hračku vašeho dětství Soutěž byla ukončena

Vyhrajte hračku vašeho dětství

Kdo by rád nezavzpomínal na své dětství, no řekněte. Čas bezstarostných her (tedy starostí jsme jako děti určitě měli až nad hlavu, vidím to u své tří-leté dcerky :) ), skákání gumy, cvrnkání kuliček anebo hraní čáry o céčka. Společně s námi a s portálem Česká hračka můžete na dětství zavzpomínat už teď.

Česká hračka je jediný web u nás, který nabízí přehlednou a ucelenou nabídku hraček, her a různého vybavení výhradně od českých výrobců. V nabídce e-shopu najdete široké spektrum tradičních i nových hraček, od zmiňovaných céček, přes generacemi prověřené plastové hračky do vody až po plechové modely a hračky. Právě o plechovou berušku na klíček a další hračky české firmy KOVAP s námi teď můžete soutěžit.

Výhry budou tři a na své si přijdou holčičky i kluci. Spíše pro kluky máme speciální model autobusu, pro holčičky pak Berušku  nebo Mandelinku na klíček.

Úmyslně zdůrazňujeme spíše, protože v praxi se často setkáváme s tím, že také holčičky jako první u plechových modelů zaujmou právě auta, autobusy nebo traktory; a také všichni, včetně kluků mají rádi berušku a mandelinku na klíček

Nápověda na soutěžní otázku je zde.

Odpovědi nám posílejte přes soutěžní formulář do 8.11.2015 včetně. Nezapomeňte uvést vámi preferovanou výhru (pro holčičky či kluky). Ze správných odpovědí vylosujeme následující den tři z vás, kteří získají jednu z hraček firmy KOVAP od portálu Česká hračka.

A pokud v naší soutěži nebudete mít štěstí, pak nezoufejte. V prosinci je pro vás připravena prodejní výstava Česká hračka a řemeslo na Novoměstské radnici. Těšíme se na vás!

VÝHERCI SOUTĚŽE JSOU: DITA TÁBORSKÁ (BERUŠKA), MONIKA VEJVODOVÁ (MANDELINKA) A KVĚTUŠE JIROUTKOVÁ (AUTOBUS). GRATULUJEME!

Vyhrajte Antistresové omalovánky od nakladatelství Grada Soutěž byla ukončena

Vyhrajte Antistresové omalovánky od nakladatelství Grada

Dnešní soutěž se bude líbit určitě všem, kteří s dětmi rádi výtvarně tvoří...ale i těm, kteří toho mají po celodenní práci a hlídání dítka tak říkajíc nad hlavu. Soutěžíme o knižní bestseler tohoto léta - o Antistresové omalovánky pro dospělé.

Nakladatelství Grada pro vás připravilo hned několik variant těchto omalovánek.

Prvním tipem na omalovánky o které můžete soutěžit, je sedmasedmdesát obrázků k vybarvení od výtvarnice a grafičky Jolany Daňkové s doprovodným textem Lenky Tréglové. Zaručujeme vám, že vám knížka přinese mnoho hodin odreagování se od přelidněného a předigitalizovaného světa.  

Druhým tipem je knížka "Proměny zvířat" od kreslíře Kerbyho Rosanese, kde se v úchvatných ilustracích různá podivná stvoření proměňují v dechberoucí portréty zvířat. Najdete zde spoustu detailních spletitých kreseb, které můžete vybarvit a dotvořit podle vlastních představ.

A poslední, třetí tip, je na knížku "Tajná zahrada". Autorka knihy, Johanna Basfordová, je ilustrátorka, jejíž nejoblíbenější technikou je perokresba. Ráda vytváří fantazijní světy plné rostlin, stromů a drobných živočichů a inspiruje se přírodou v okolí svého venkovského domova ve Skostsku.

A zda vám budou omalovánky vyhovovat? Vyzkoušejte si vybarvit tohoto motýlka zde a sami uvidíte. A pokud vás to nadchlo či chcete v omalovávání pokračovat, pošlete nám svůj výtvor. 

Vybarvěte motýlka jehož odkaz je uveden v textu a nahrajte ho do soutěžního formuláře (nejlépe v pdf formátu). Název souboru pojmenujte svým jménem. Spolu s tím odpovězte na soutěžní otázku.

VÝHERCI SOUTĚŽE JSOU: BARBORA VODIČKOVÁ, PETR BRÁZDA A VĚRA MALÁ. GRATULUJEME!

Vyhrajte deskové hry od společnosti SCIO Soutěž byla ukončena

Vyhrajte deskové hry od společnosti SCIO

Společnost SCIO je pro nás garantem kvality a o to více jsme rádi, že vám můžeme nabídnout dnešní soutěž o jejich deskové hry. Vyhrát můžete deskovku "Akce ostrov" (celkem pro vás máme 4ks této hry) a "Pecka pro děcka všecka" (také 4ks). K tomu vám ještě přibalíme nějakou tu tužku a blok.


Vzdělávání nemusí být nuda. A příprava na první třídu nemusí být jen pracovní listy a logopedie.

Akce ostrov je stolní hra, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti a schopnosti potřebné pro zápis dětí do první třídy a pro úspěšné zvládání prvních měsíců ve škole, například rozpoznávání velikosti, délky, množství a barev. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj řečových dovedností. Hráči sledují příběh ztracených mladých výzkumníků na zapomenutém ostrově. Po cestě nalézají stopy ztracené výpravy (karty) a popisují je. Pravidla hry je možné všemožně měnit a modifikovat. Hra obsahuje podrobný návod, včetně mnoha tipů, rad a námětů na další aktivity od samotných hráčů i psychologů a pedagogů. a my sami jsme si tuto hru moc oblíbili. 

Pecka pro děcka všecka dokáže zábavnou formou vzdělávat děti a rozvíjet schopnosti přiměřené jejich věku. Ukáže dětem nové informace a fakta, rozvíjí konkrétní dovednosti a schopnosti (logiku, tvořivost, paměť, mezilidské vztahy..).

VÝHERCI SOUTĚŽE JSOU A AKCI OSTROV POSÍLÁME: MONIKA NOVOTNÁ, VIOLA KLAINOVÁ, MAREK TUPÝ, TAMARA KOULOVÁ. PECKU PRO DĚCKA VŠECKA VYHRÁVÁ: LEOŠ MARTÍNEK, SILVIA KRAMÁŘOVÁ, PETRA HRUBÁ A VÁCLAV LAVIČKA. GRATULUJEME VŠEM VÝHERCŮM!

Vyhrajte dvě knížky z nakladatelství GRADA Soutěž byla ukončena

Vyhrajte dvě knížky z nakladatelství GRADA

Knížka Filmové komedie S+S II vám připomene takové pecky jako Jára Cimrman ležící, spící, Kulový blesk anebo Trhák. A pozor – při čtení vás nejspíš překvapí i takové pasáže, které se do filmů samotných nevešly!

V knížce Písničky z pohádek a filmů nechybí například takové pecky jako Dělání, dělání, Není nutno, Čechy krásné, Čechy naše, Zavolejte stráže, Statistika, Pod dubem za dubem, Kdyby se v komnatách, Ani k stáru a mnoho dalších. Máte je tu nejen s texty, notami a akordy, ale i s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové.

A co pro výhru musíte udělat? Stačí když splníte následující dvě podmínky a správně odpovíte na naši soutěžní otázku.

Soutěžní podmínky jsou následující:

1.       Staňte se fanoušky Facebookové stránky Nakladatelský dům Grada, který knížky do soutěže poskytl. Facebook stránky najdete zde.

2.       Staňte se fanoušky našeho Instagram profilu zde.

3.       Odpovězte na naši soutěžní otázku. Nápovědu najdete přímo na webových stránkách nakladatelství Grada.

Pokud tak učiníte do 10.12.2017 včetně a náhodným výběrem redakce budete vybráni, můžete se pod vánoční stromeček těšit na dvě úžasné knížky.